Menü Forumlar Popüler İçerikler Arama

Parmak Uyuşması

Ali Konan tarafından 18.12.2017'de paylaşıldı
İyi günler, Uzun zamandır boyun ağrısı çekiyorum. Doktora gittim MR çel kildi. Omurilik arası sıvının azalması var denildi. Benim şikayetin sırt üstü fazla süre yatamıyorum bu pozisyonda uzun süre kalınca her iki elimin serçe parmakları uyuşuyor bunu hissediyor gece uyanıyorum bazen yüzük parmaklarda da uyuşma oluyor ama bu çok nadiren.
Parmak Uyuşması için 2 yorum yapıldı
Merhaba Sağ Elin Baştaki Yani İşaret Parmağıyla Beraber Orta Parmakla Pazardan Yiyecek Meyve Getirdim.orta Parmağın Ucundan Eklem Kemiğine Kadar Uyuşma Oldu.ne Yapmam Lâzım?
Mustafa Özcan . 2021-06-02 / 4,5
Benim 4 Gündür Sol Ayak Parmaklarim Ve Ayagimin Ön Kısmında( Ayak Parmaklarimin Gerisinde) Karıncalaşma Ve Uyuşma Var Yaş 40 100 Kiloyum Boy 178cm. Başka Bir Görülen Belirtim Yok. Cevaplariniz İcin Şimdiden Çok Tesekkurler.
Burak Yilmaz . 2021-06-02 / 4,5

Cevap Yaz

şifre Kırmızı sayıyı girin

Ayak Baş Parmak Uyuşması
El Parmak Uçlarında Uyuşma
Başta Karıncalanma
Sol Bacak Uyuşması
Sol Serçe Parmak Uyuşması
Uykuda Kol Uyuşması
Ayak Parmağı Uyuşması
El Baş Parmak Uyuşması
Sağ El Parmak Uyuşması
Yüzün Sol Tarafında Uyuşma
Başın Sol Tarafında Uyuşma
Sol Ayakta Uyuşma
Başın Sağ Tarafında Uyuşma
Kafa Uyuşması Neden Olur
Vücutta Uyuşma
Sol Kol ve Bacak Uyuşması
Sırtta Uyuşma
Baş Ağrısı ve Uyuşması
Kol ve Bacak Uyuşması
İşaret Parmağı Uyuşması
Sağ Ayak Uyuşması
Kafada Uyuşma
Diz Uyuşması
Ayak Altı Uyuşması
Orta Parmak Uyuşması
Kalp Ağrısı Sol Kol Uyuşması
Hamilelikte Bacak Uyuşması
El Karıncalanması
Sol El Uyuşması
Vücudun Sağ Tarafının Uyuşması
Popüler İçerik
Ayak Baş Parmak Uyuşması
Ayak Baş Parmak Uyuşması
Ayak Baş Parmak Uyuşması, Ayak baş parmaklarında duyu kaybı meydana gelmesi sebebiyle oluşan bir olaydır. Uyuşma el parmaklarında sıkça görülse de, ay...
El parmak Uçlarında Uyuşma, Parmak uçlarında oluşan uyuşma ve karıncalanma sorunu, çoğu zaman herkesin başına gelebilen rahatsızlıklardan biridir. El...
Başta Karıncalanma
Başta Karıncalanma
Başta Karıncalanma, beyinde uyuşma hissinin halk arasındaki ifade edilişidir. Karıncalanma ile birlikte uyuşma, bir şeyin akıyor hissi ve elektriklenm...
Sol Bacak Uyuşması
Sol Bacak Uyuşması
Sol Bacak Uyuşması, Bacak uyuşması damar sertliğinin habercisi olabilir. Bacak uyuşması bacakta herhangi bir bölgede kan akışının düzgün sağlanamama...
Sol Serçe Parmak Uyuşması, Uyuşma ve karıncalanma hissi duysal sinirlerin hasarlanması yada aşırı uyarılması sonucu oluşmaktadır. Duysal sinirler beyi...
Popüler İçerik Son Forum Konuları Yardım Sayfaları  
Ayak Baş Parmak Uyuşması
Başta Karıncalanma
Sol Bacak Uyuşması
Sağ El Yüzük Parmağı Uyuşması
Bas Parmak Ve Yuzde Uyusma
Parmak Uyuşması
Hakkımızda
Tıbbi Sorumluluk Reddi
Gizlilik Politikası
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Son Forum Konuları
Sağ El Yüzük Parmağı Uyuşması
Bas Parmak Ve Yuzde Uyusma
Parmak Uyuşması
Yardım Sayfaları
Hakkımızda
Tıbbi Sorumluluk Reddi
Gizlilik Politikası
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Sitede yer alan haber ve içeriklerin tüm hakları saklıdır ve buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. Buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.
Ocak - 2024